Podpora v regionech

Níže najdete kontakty na regionální koordinátory programu ve vašem regionu, neváhejte se s nimi spojit.

Jihomoravský kraj

Okresy: Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov

Mgr. Andrea Hrušková, telefon: 607 679 914, andrea@skutecnezdravaskola.cz 

Okresy: Hodonín, Břeclav, Znojmo

Dagmar Sedlářová, telefon: 603 288 582, 
dagmar@skutecnezdravaskola.cz

Jihočeský a Plzeňský kraj

Ing. Lenka Pokorná, telefon: 725 757 041, 
lenka@skutecnezdravaskola.cz

Královehradecký kraj

Mgr et Mgr. Zdeňka Trummová, telefon: 732 651 959, 
zdenka.t@skutecnezdravaskola.cz 

Kraj Vysočina, Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Mgr. Martina Wilczkeová, telefon: 601 601 202, martina@skutecnezdravaskola.cz

Liberecký kraj

Ing. Radka Ondrušková, telefon: 733 706 309, radka.o@skutecnezdravaskola.cz 

Pardubický kraj

Ing. Hanka Murphy, telefon: 732 719 223, 
hanka@skutecnezdravaskola.cz

Praha, Karlovarský, Středočeský a Ústecký kraj

Ing. Karolina Kallmünzerová, telefon: 606 506 506, 
karolina@skutecnezdravaskola.cz

Ústecký kraj

Mgr. Barbora Součková, telefon: 606 221 925, barbora@skutecnezdravaskola.cz

Zlínský kraj

Mgr. Tom Václavík,  telefon: 776 760 700, tom@skutecnezdravaskola.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací