Pravidla soutěže

Jak se do soutěže zapojit

Školy registrované v programu Skutečně zdravá škola se do soutěže zapojí tím, že na svém školním blogu na www.skutecnezdravaskola.cz umístí článek s fotografiemi/videi z Týdne s prarodiči na školní zahradě. Tým Skutečně zdravé školy vybere 4 nejlepší příspěvky škol a 1 autora nejlepší fotografie/videa podle toho, jak se jim podařilo popsat zapojení prarodičů a komunity školy do práce na školní zahradě.

Uzávěrka soutěže

Všechny soutěžní příspěvky musí být zveřejněny nejpozději do 31.5.2018. Vybraní vítězové budou informováni do konce následujícího týdne.

Pravidla

• Soutěž pořádá spolek Skutečně zdravá škola
  • Do soutěže budou zahrnuty články a příspěvky na školním blogu školy zveřejněné do 31.5.2018.
  • Soutěže se mohou účastnit pouze školy a jejich žáci registrované v programu Skutečně zdravá škola nebo Skutečně zdravá školka před 1.5.2018.
  • Účastníci soutěže mohou soutěžit pouze jedním příspěvkem.
  • Rozhodnutí Skutečně zdravé školy je finální.
  • Skutečně zdravá škola si vyhrazuje právo použít vítězné školy v propagaci.

Ceny pro vítěze

Ceny pro vítězné školy:

1. cena: dvojdomek pro včelky samotářky k umístění na vaši zahradu od Zelená Domácnost.com

2. cena: zahradní kompostér JRK PREMIUM 800L od společnosti JRK Česká republika.

3. cena: nákup zboží dle vašho výběru v hodnotě 500 Kč od společnosti SONNENTOR.

4. a 5. cena: dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč od společnosti Sklizeno.

6. cena. dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 300 Kč od společnosti Sklizeno:.

Cena pro vítězného fotografa:

Poukázka na nákup zboží dle vašeho výběru v hodnotě 1 500 Kč z online supermarketu Rohlik.cz