Pomůžeme vám

Nejste v tom sami. Pomůžeme vám splnit kritéria Skutečně zdravé školy a školky.

Registrujte se do programu a začněte plnit kritéria programu na vaší škole. Kritéria, která musíte splnit, najdete zde, zdroje návodů a postupů najdete zde

Jak podporujeme školy

Jakmile registrujete vaši školu do programu, uděláme vše pro to, abychom vás motivovali a povzbuzovali k dosažení ocenění!

Registrací do programu získáváte přístup nejen k pomůckám, které vám pomohou naplnit kritéria programu, ale také do vašeho personalizovaného školního „portálu“ na našem webu. V redakčním systému budete mít možnost upravovat základní údaje o vaší škole, psát články v sekci Blog, a aktualizovat svůj postup v plnění kritérií programu.

Prostřednictvím vlastního blogu budete moci informovat veřejnost o dění ve vaší škole. Budete se také moci zapojit do různých soutěží a vyhrát dárky od našich partnerů. O soutěžích se dozvíte prostřednictvím našeho měsíčního Zpravodaje, který bývá plný novinek a praktických tipů.

Získáte také informace o akcích ve vašem regionu a podporu od regionálního koordinátora programu.

V neposlední řadě se stáváte součástí sítě škol, z nichž mnohé jsou ochotné poskytnou vám rady v oblastech, které již vyřešily. Seznam všech zapojených škol najdete zde.

Všechny registrované školy dostanou:
  • Přístup k radám a pomoci od regionálních koordinátorů programu
  • Přístup k online pomůckám k plnění aktivit programu
  • Přístup k online databázi prověřených vzdělávacích farem po celé ČR
  • Pozvánky na vzdělávací akce a semináře ve vašem regionu
  • Vaši vlastní stránku s blogem na webu programu
  • Informace o vaší škole v naší on-line databázi a mapě na našem webu
Školy, které splnily kritéria:
  • Mohou používat logo ocenění
  • Bronzové školy obdrží certifikát
  • Stříbrné a zlaté školy získávají plaketu
  • Obdrží pozvání na naše každoroční slavnostní předávání ocenění
Jak se orientovat na webu programu Skutečně zdravá škola

Registrujte vaši školu do programu zde.