Zvýšení konzumace zeleniny

25. 3. 2016
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Z návrhů žáků na vylepšení školního stravování jsme vybrali změnu: místo jednoho zeleninového salátu týdně podávat krájenou zeleninu. Naše školní jídelna  začala tedy 1 x týdně nabízet různé druhy krájené zeleniny, aby si žáci mohli sami vybrat dle svých preferencí. Tímto opatřením se výrazně zvýšila konzumace zeleniny, což je ta správná cesta ke zdravé výživě.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací