ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova navštívila televize

6. 10. 2015
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Dne 23.10. 2015 přijel Jan Tůna do naší školy ne zcela náhodou. Vybral si ji jako jednu z těch, která se snaží plnit kritéria Skutečně zdravé školy. Prostřednictvím svého pořadu chce upozornit na to, že vařit zdravě sice není jednoduché, ale jde to. Natáčelo se téměř celý den, záběrům kamery neunikli jak žáci, tak také naše milé paní kuchařky, které byly přistiženy přímo v akci. Hlavními účinkujícími se však kromě Margit Slimákové stala také naše vedoucí školní jídelny Jana Svobodová a jedna žákyně z žákovské akční skupiny Barbora Holá. Celé natáčení s sebou neslo nejen vzrušení z něčeho neobvyklého ale také trochu trémy před kamerou. Jak to celé nakonec dopadlo můžete posoudit sami na https://www.stream.cz/adost/10007506-skolni-jidelny

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací