Zpracování jablek na podzim

8. 10. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

Navštívilo nás podzimní období a s ním i poznávání plodů, které nám příroda naděluje. Neodmyslitelnou součástí podzimu jsou samozřejmě jablka a hrušky. Nejprve děti poznávaly jejich tvar, barvu a chuť. Dostalo se také k jejich zpracování , které měly děti možnost si vyzkoušet. Rozhodly se, že by si chtěly upéct štrůdl. Nejprve si přichystaly jogurtové těsto a zpracovaly jablka, které jsme poté společně dochutily. Výsledek se povedl a děti si velmi pochutnaly.

Zpracování jablek na podzim  1Zpracování jablek na podzim  1Zpracování jablek na podzim  1Zpracování jablek na podzim  1Zpracování jablek na podzim  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací