Zimní vánočně-slunovratová slavnost

2. 1. 2020
Lesní klub Lesokruh

Poslední prosincový pátek před vánočními prázdninami se na zahradě lesního klubu Lesokruh konala zimní vánočně-slunovratová slavnost. Pro děti a jejich rodiče byly připraveny dvě dílničky: v první si děti bílkovou polevou ozdobily perníčky upečené jednou z maminek a v druhé barevnými papíry okrášlily skleničku, ve které si po projití osvětlenou spirálou z chvojí odnesly domů světýlko připomínající návrat Slunce. Rodiče přinesli ochutnat vánoční cukroví nebo výtečnou špaldovou vánočku, v režii školky se podával masala chai a horký kořeněný jablečný mošt a polévka z kotlíku, tentokrát vařená ze sezónní zeleniny nakoupené na Scuk.cz. Nechyběl ani "kulturní program," kdy se zpívalo Tisíc andělů od Čechomoru a tradiční koledy s doprovodem flétny, kláves a kytary. Slavnost byla vydařenou tečkou za první částí školního roku a už teď se těšíme na další, která nás čeká v březnu.
Všem čtenářům tohoto příspěvku přejeme do nového roku hodně zdaru, spokojenosti a radosti při práci s dětmi a pro děti :)

Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1Zimní vánočně-slunovratová slavnost 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací