Zeleninový týden

25. 9. 2017
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Celý minulý týden se v naší MŠ nesl v duchu zeleninové sklizně. Probíhající pestré aktivity měly dětem přiblížit, dát poznat a ochutnat co největší množství zeleninových druhů. Kromě různých her a úkolů se stala nejoblíbenější činností slepá ochutnávka zeleniny, kdy děti podle chuti poznávaly jednotlivé druhy. Zajímavé je, že při ní dětem chutnala i zelenina, kterou obvykle při jídle odmítají. Vrcholem týdne se stala zahradní Bramboriáda - bramborové klání, kde děti spolu se svými sourozenci a rodiči plnily úkoly motivované "bramborovou" tématikou. Při ní mohli všichni ochutnat staročeské bramborové placky připravené naší školní kuchyní a další bramborové pokrmy přichystané ochotnými rodiči.

Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1Zeleninový týden 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací