Ze statku do školy

17. 10. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Na návštěvu statku plného hospodářských zvířat se děti velmi dobře teoreticky připravily v rámci hodin přírodovědy a prvouky. Vyvrcholením teoretické části ve škole byl projekt o hospodářských zvířatech. Děti práce na projektu velmi bavila. Naučily se spoustu nového a protože to jsou vesměs děti z vesnice, mohly také ukázat, co všechno už vědí a jaké mají s hospodařením vlastní zkušenosti.

Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací