Ze statku do školy

17. 10. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Na návštěvu statku plného hospodářských zvířat se děti velmi dobře teoreticky připravily v rámci hodin přírodovědy a prvouky. Vyvrcholením teoretické části ve škole byl projekt o hospodářských zvířatech. Děti práce na projektu velmi bavila. Naučily se spoustu nového a protože to jsou vesměs děti z vesnice, mohly také ukázat, co všechno už vědí a jaké mají s hospodařením vlastní zkušenosti.

Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1Ze statku do školy 1