Zdravý životní styl

1. 2. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Zdravý životní styl

Náš jednodenní projekt jako každý rok u nás ve škole byl velmi pěkný.Plný zajímavých věcí, které jsme se rádi a hravě dozvěděli. Od křížovek,osmisměrek,pracovních listů, tvoření potravinového trojúhelníku až po pohyb, který jsme měli připraven v tělocvičně jsme se dozvěděli mnoho plnohodnotných informací :-).

Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1Zdravý životní styl 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací