Zdravý talíř

3. 10. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dnes jsme nechali pracovat děti. Úkol zněl - vyrobit zdravý talíř,podle svého vlastního uvážení. No,přiznáme se,že některé výtvory nebyly úplně dle pravidel:-) Ale ocenili jsme kreativitu a dětský upřímný názor. Pak jsme si popovídali o tom,jak že to vlastně má vypadat. A nakonec vytvořili nástěnku:-)

Zdravý talíř 1Zdravý talíř 1Zdravý talíř 1Zdravý talíř 1Zdravý talíř 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací