Zdravé vaření se školáky

7. 5. 2017
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Naše škola je zapojena do programu Skutečně zdravá škola. V rámci tohoto programu si žáci 4. a 5. třídy vyzkoušeli zdravé vaření. Na jídelním lístku dne se objevil kuskusový salát se zeleninou a cizrnová pomazánka s červenou řepou. Samotnému vaření předcházela diskuze o zdravých potravinách, vhodných přílohách, ovoci a zelenině a o vlivu zdravé stravy na lidský organismus. Na závěr žáci uvařené pokrmy zkonzumovali…a nutno dodat, že jim opravdu chutnalo.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací