Zdravé svačinky pro děti i maminky

9. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Co nám udělá větší radost, než někomu udělat radost? Potěšit ho, připravit pro něj překvapení, ukázat, že nám na něm záleží.

My jsme obdarovali a potěšili naše školkáčky zdravou svačinkou. Děti ze základní školy připravili 3 druhy pomazánek - zeleninovou, z červené čočky a z medvědího česneku, který čerstvě vyrostl paní učitelce na zahrádce a sladké jáhlové kuličky s kokosem a kakaem.

Pomazánky jsme namazali na celozrnné bagety, ozdobili čerstvou zeleninou a s úsměvem naložili dětem na talíře. I maminky s námi ochutnaly. Shodly jsme se, že nejlahodnější byla pomazánka z medvědího česneku, ale děti dostaly pochvalu za vše, co připravily. Maminky si vzaly domů i recepty, aby mohly zdravou svačinku připravit celé rodině.

A my už se těšíme na další zdravé obdarovávání.

Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1