Zdravé svačinky

4. 4. 2016
Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Żwirki i Wigury Těrlicko

V pondělí jsme zorganizovali první setkání s rodiči na téma zdravé svačinky. Připravili jsme vzorové svačinky,ochutnávky pomazánek,zeleninové přílohy.Proběhla diskuse na téma jak připravit chutné a zdravé svačinky,pak proběhla ochutnávka .
 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací