Zdravé perníčky bez cukru

28. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Pomalu se chystáme na Vánoce:-) A tak jsme se pustili do pečení.Dalo nám to trošičku více práce, neboť jsme tento rok zvolili zdravější variantu cukroví. Použili jsme žitnou mouku a místo cukru přidali datlovou pastu.:-)

Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1Zdravé perníčky bez cukru 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací