Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie

20. 2. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

V rámci týdne "O zlém čaroději Bacilovi a hodném kouzeníkovi Vitamínovi" si děti vyzkoušely zdravé mlsání. Po prozkoumání ovoce (tvar, chuť, vůně), si děti ovoce nakrájely na kostičky a polili vysokoprocentní čokoládou a hned měly zdravé mlsání. Ze zbytků ovoce si vytvořily pomocí smoothovače chutný, hustý nápoj.

Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1Zdravé mlsání a výroba ovocného smoothie 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací