Zdravá výživa

18. 10. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Sychravé říjnové dopoledne jsme věnovali programu o zdravé výživě. Akce probíhala ve dvou dnech - pro MŠ i ZŠ. Pod vedením zkušené lektorky se děti dozvěděly, jak má vypadat vyvážená zdravá strava a zahrály si i mnoho didaktických her na toto téma. Lektorka byla překvapená, kolik znalostí naši žáci z tohoto tématu mají. Nás, pedagogy, velmi potěšilo, že naše snažení a směřování přináší své ovoce :-)

Zdravá výživa 1Zdravá výživa 1Zdravá výživa 1Zdravá výživa 1Zdravá výživa 1