Zdravá svačinka

22. 3. 2018
Mateřská škola Duběnka

Co si sami připravíme, to si také sníme. Děti z Dubáčků díky tomu zjistili, že i zdravá svačinka může dobře chutnat. 

Zdravá svačinka 1Zdravá svačinka 1Zdravá svačinka 1Zdravá svačinka 1Zdravá svačinka 1Zdravá svačinka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací