Zdravá oslava narozenin

10. 4. 2018
Mateřská škola Duběnka

Dnes jsme ve školce oslavili narozeniny našeho kamaráda Bohouška. Připravil nám s maminkou nádherné překvapení v podobě ovocné květiny. Všem nám ovoce moc chutnalo a shodli jsme se na tom, že je mnohem lepší než sladkosti :-)

Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací