Zdravá oslava narozenin

25. 10. 2017
Mateřská škola Duběnka

Verunka s maminkou si na dnešek připravily pro děti zdravou oslavu narozenin. Donesly obložené ovocné tácy s několika druhy ovoce.   Děti Verunce popřály a společně se poté do ovocných mís pustily a velice si pochutnaly. Děkujeme Verunce i mamince za krásně připravené narozeniny.

Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1Zdravá oslava narozenin 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací