Zdravá, hravá svačinka

4. 2. 2019
Mateřská škola Duběnka

Ve třídě Kaštánci si ze své zdravé svačiny udělali hravou svačinu. Děti si z různých druhů zeleniny sestavily tříhlavého draka, který poté zdobil jejich stůl a následně ho snědly.

Zdravá, hravá svačinka 1Zdravá, hravá svačinka 1Zdravá, hravá svačinka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací