Zdravá hravá svačinka 1

26. 6. 2017
Mateřská škola Duběnka

Děti si s paní kuchařkou udělaly krtečkovu pomazánku, která jim moc chutnala. Vykrajovátky si děti vykrájely kiwi a veku si nazdobily. Druhý den si děti chodily za paní kuchařkou pro recept na pomazánku naučily jí i maminky.

Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1Zdravá hravá svačinka 1 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací