Zážitkový seminář pro rodiče v naší školce

1. 3. 2018
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Rodiče, pedagogové i kuchařky se velmi zajímavou a milou formou dozvěděli o tom, jak si doma vypěstovat skutečně super zdravé klíčky a výhonky, jak si vyrobit mandlové a kokosové mléko, jak vyrobit přepuštěné máslo Ghí, či jak na lahodné smoothie. Vše bylo spojeno přímo s praktickými ukázkami s použitím vhodných pomocníků do kuchyně a ochutnávkami jednoduchých a rychlých pokrmů, které děti ocení. Paní lektorka nám poskytla opravdu mnoho podnětných informací. Nové recepty již zkoušíme při přípravě jídel ve školní kuchyni pro naše nejmenší. Oba semináře byly zakončeny diskuzí a předáváním vlastních poznatků jak mezi rodiči, tak mezi zaměstnanci. Děkujieme za vše! Rádi jsme se zůčastnili...

Ivana Baláková, vedoucí stravování
 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací