Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy

25. 10. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Lektorka Skutečně zdravé školy, paní Mgr. Andrea Hrušková seznámila rodiče a pedagogy se zdravými surovinami, ze kterých je vhodné připravovat pokrmy pro celou rodinu. Součástí semináře byly i ochutnávky těchto pokrmů a představení různých stylů krájení a servírovaní zeleniny pro děti. Účastníci se sešli v hojném počtu, všem velmi chutnalo a odnesli si domů spoustu inspirace a receptů.