Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy

25. 10. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Lektorka Skutečně zdravé školy, paní Mgr. Andrea Hrušková seznámila rodiče a pedagogy se zdravými surovinami, ze kterých je vhodné připravovat pokrmy pro celou rodinu. Součástí semináře byly i ochutnávky těchto pokrmů a představení různých stylů krájení a servírovaní zeleniny pro děti. Účastníci se sešli v hojném počtu, všem velmi chutnalo a odnesli si domů spoustu inspirace a receptů.
 

Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy 1Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy 1Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy 1Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy 1Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací