Září s vůní jablek a skořice

30. 9. 2016
Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Ve třídách se pekl štrůdl, připravovalo se ovocné smoothie, vařil se jablečný kompot a čaj. Děti pracovaly s kuchyňským náčiním velmi obratně, a přesto, že loupaly, strouhaly i krájely se skutečnými škrabkami, ostrými noži i struhadly, nikdo se ani trošku nezranil. Děti kuchařské práce velmi bavily a hlavně: vše co si ukuchtily také s chutí snědly! Praktické činnosti, kde je výsledkem nějaká dobrota, patří ve školce k těm hodně oblíbeným, proto je zařazujeme do našeno programu pravidelně a často. Zábavnou formou tak vedeme děti k novým poznatkům o zpracování surovin a přípravě pokrmů, k praktickým pracovním dovednostem i ke spolupráci. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací