Zapojení do soutěže ovoce do škol

26. 2. 2018
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

 Žáci v této soutěži mohli výtvarně ztvárnit svůj nápad, jak by v jejich očích vypadala „Paní Krokodýlková“, aby pan Krokodýlek nebyl sám. Žáci 3, 4 a 5 ročníku kašírovací technikou vyrobili planí Krokodýlovou, kterou jsme společně s několika výkresy a recepty zaslali do soutěže. Lukašíková

Zapojení do soutěže ovoce do škol 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací