Žákovská rada se zapojila do plnění programu Skutečně zdravé školy

6. 11. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

Dnes se konala první schůzka Žákovské rady k plnění programu Skutečně zdravé školy. Sešlo se celkem  24 zástupců tříd naší školy. Učili se práci s Blogem a informovali vedení školy o návrzích tříd, které by vedly ke zlepšení stravování na škole. Další schůzka bude příští týden.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací