Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí

3. 7. 2018
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Na slavnost jsme se museli řádně připravit, aby to bylo hezké.

Nejdřív jsme uklidili zahradu a pak jsme připravili jídlo. Připravili jsme domácí chlebíčky s ředkvičkovou pomazánkou, která moc všem chutnala. Jestli si také chcete udělat doma udělat tuto pomazánku, tady máte recept:

Co budete potřebovat:

  • 200g pomazánkového másla
  • 200g ředkviček
  • Hrst nasekané pažitky
  • Něco na ozdobu

Vezmeme si misku, dáme do ní pomazánkové máslo, nastrouhané ředkvičky a pažitku a zamícháme. Namažeme na chlebíčky a ozdobíme.

Zahradu jsme poté vyzdobili výkresy a balonky. Rodiče napekli výborné buchty. Když bylo vše připravené, slavnost začala.

Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací