Zahradní slavnost

21. 5. 2019
Mateřská škola Turnov, 28. října 757, příspěvková organizace

Mateřská škola má jednu úžasnou možnost. Tou jsou společná setkávání rodin s dětmi. Takové setkání jsme umožnili i u nás v Mateřské škole, ul. 28. října, Turnov prostřednictvím Zahradní slavnosti, která se uskutečnila 21. května v odpoledních hodinách na naší přírodní školní zahradě. V připravených dílnách se vyráběly dřevěné káči, dekorace ze sena, náramky z dřevěných korálků, motýlci z ovčího rouna, bylinkové soli a ozdoby z filcu. V rámci projektu Skutečně zdravá mateřská škola vypěstovaly děti pro rodiče sazenice bylin, slunečnic a dýní. Rodiče, děti a naše paní kuchařky připravili zdravé občerstvení a zároveň jsme se podělili o recepty. Během odpoledne byl i čas jen tak posedět a popovídat si. Vpodvečer jsme se rozloučili loutkovou jarmareční pohádkou.

Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a těšíme se na další podobná setkávání.

https://youtu.be/CS5yHPMN_QY

Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací