Zahrada kouzel a vůní

31. 5. 2018
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Spolu s dětmi jsme vytvořili a osázeli trvalkový záhon, vypletli vrbovou chýši, kterou jsme okolo zasili slunečnicí - pro hry dětí v úkrytu. Na střeše hmyzího hotelu vznikla zelená sukulentní zahrádka a připravili jsme záhony pro jarní výsev a později i výsadbu zeleniny a květin.

Maminky a babičky napekly výborné koláče ke svačince a na oběd bylo grilované kuře se zeleninou a tatínci nepohrdli opečenou klobáskou na ohni. Slunečné a teplé prostředí nás udržovalo v dobré náladě. 16. 4. ještě akce pokračovala - dopletli se poslední zbytky vrbového proutí a uklidili jsme po brigádě. Díky všem :-)
Dagmar Krčilová, ředitelka
Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1Zahrada kouzel a vůní 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací