Záhonek pro radost i zdraví

25. 3. 2020
Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

Práce na venkovním záhonku si užívaly děti z mateřské školy. Již druhým rokem si pěstují zeleninu na školním záhonku. Děti poctivě okopávaly a čistily na podzim zasázené jahody a vysévaly hrách či ředkvičky. Všichni přeci vědí, že jsou zdravé a nejlépe chutnají z domácí zahrádky. Díky zahradnickým činnostem děti také získávají nové dovednosti a kladný vztah k přírodě. 

Záhonek pro radost i zdraví 1Záhonek pro radost i zdraví 1Záhonek pro radost i zdraví 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací