Začínáme zpracovávat podzimní úrodu

3. 9. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

V závěru prázdnin jsme se s dětmi pustili do sklízení ostružin. A že jich je!!! První sklizeň jsme použili na výrobu džemíků netradičních chutí - lehce pikantní s chilli pro opečené bagety a k masu, se skořicí zase pro sladké pokrmy. Panečku, to byla bašta, když děti olizovaly vařečku.

Více fotek na tomto odkazu: https://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/Zpracovavame_podzimni_urodu_-_ostruziny_28.8.2019

Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1Začínáme zpracovávat podzimní úrodu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací