Zábavné jídelníčky

10. 9. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Naše paní kuchařky včetně vedoucí Šj jsou kreativní a baví je nové věci. Vymyslely jídelníčky a komenty s hádankou. Hlavním motivačním kamarádem je pan Vařečka, který kromě toho, že tvoří jídelníček, tak i dětem vymýšlí hádanky a úkoly, které tak děti i jejich rodiče lákají k nástěnce SZŠ. A já, sedím-li ve své kanceláři poblíž této nástěnky, tak slyším, jak rodičů, kteří se zajímají o to, co se vaří, přibývá☺.

Zábavné jídelníčky 1Zábavné jídelníčky 1Zábavné jídelníčky 1Zábavné jídelníčky 1Zábavné jídelníčky 1