Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo

15. 6. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

S tímto tématem jsme opět seznamovaly děti naší školky. Kuchyně školní jídelny zařazuje dětem do jídelníčku pestrou stravu, ale není od věci nakouknout pod pokličku a svačinku si někdy připravit sami. Děti byly velmi šikovné při krájení zeleniny, dávaly pozor jaký chléb a rohlík natírají cizrnovou pomazánkou a všechny kousky pak ochutnaly. Nejvíce chutnal nazdobený vitarohlík a kovářský chléb. Slunečnicovému chlebu přišli na chuť jen někteří, ale prý ho doma maminky baští. Dětem zdůrazňujeme že se mají řídit heslem: " Co neznám, aspoň ochutnám."

Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1