Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo

15. 6. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

S tímto tématem jsme opět seznamovaly děti naší školky. Kuchyně školní jídelny zařazuje dětem do jídelníčku pestrou stravu, ale není od věci nakouknout pod pokličku a svačinku si někdy připravit sami. Děti byly velmi šikovné při krájení zeleniny, dávaly pozor jaký chléb a rohlík natírají cizrnovou pomazánkou a všechny kousky pak ochutnaly. Nejvíce chutnal nazdobený vitarohlík a kovářský chléb. Slunečnicovému chlebu přišli na chuť jen někteří, ale prý ho doma maminky baští. Dětem zdůrazňujeme že se mají řídit heslem: " Co neznám, aspoň ochutnám."

Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1Vyvážená strava - bříško chce jen dobré jídlo 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací