využití starého nádobí

26. 2. 2019
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Co se starými nepotřebnými,poškozenými či nevyužívanými kousky nádobí?Do kontejneru, do ekodvora? Ne. Při vyřazování z našeho kuchyňského skladu se zrodil nápad!K realizaci nebylo daleko. Ujala se ho naše šikovná kolegyně - paní učitelka Petra J. Poklice dostaly nové barvy a vzory,hliníkové příbory natřené na bílo se zvesela pohupují v rámu na silonových nitích. Oboje zdobí zeď při vchodu do školní kuchyně a zpříjemňují všem každodenní příchod .

využití starého nádobí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací