Využití dýně nejen k dekoracím

3. 11. 2017
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou
A kam s odpadem z vydlabaných dýní? Ten děti odnesly na náš kompost a pár semínek nechaly na příští rok, že si zkusí vypěstovat svou vlastní školní dýni.

Zapletalová

Využití dýně nejen k dekoracím 1Využití dýně nejen k dekoracím 1Využití dýně nejen k dekoracím 1Využití dýně nejen k dekoracím 1Využití dýně nejen k dekoracím 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací