Výroba sýra a pomazánky

25. 9. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

V letošní školní roce jsme začli s výrobou sýra z bílých bio jogurtů ..... sýr se nám vydařil ...krásně nám ztuhnul a my mohli druhý den pokračovat ve výrobě budapešťské pomazánky. Na ozdobu a ochucení jsme použili bylinky z naší zahrádky. Děti byly u udivení jak lehce to jde.... :-).

Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1Výroba sýra a pomazánky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací