Výroba domácího másla

4. 6. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace
Na tomto pokusu si děti vyzkoušely, jak se dá doma udělat máslo a to pomocí šlehačky a láhve nebo nádoby, kde za pomocí třepání šlehačky, vytvořily hroudu másla a podmáslí. Opět měly možnost se seznámit s výrobou másla na interaktivní tabuli, kde shlédly výrobu másla v továrně a výrobu másla u našich předků.
Nakonec své vytvořené máslo ochutnaly tak, že si ho namazaly na celozrnné pečivo a ozdobily zeleninkou.
Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1Výroba domácího másla 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací