Vyrábíme saláty

11. 6. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

V rámci projektu "Skutečně zdravá škola", do kterého je zapojena naše škola žáci 4. a 5. třídy v hodinách Pracovních činností vyráběli ovocný, zeleninový a těstovinový salát. Ingredience si žáci přinesli vlastní a recepty našli na internetu nebo u maminek a babiček. Výroba probíhala ve školní jídelně. Všichni žáci si své výtvory navzájem ochutnali a zhodnotili je. Všem hodně chutnaly, protože se všem moc povedly.

Vyrábíme saláty 1Vyrábíme saláty 1