Výpěstky z naší zahrádky

4. 6. 2019
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice

S příchodem jarního počasí jsme zaseli první jarní zeleninu a bylinky, které nám postupně přináší radost a využití ve školní kuchyni. Postupně sklízíme ředkvičky, salát, kedlubny a bylinky z naší zahrádky. Děti jsou pěstováním nadšené a s radostí si pochutnávají na vypěstované zelenině.

Výpěstky z naší zahrádky 1Výpěstky z naší zahrádky 1Výpěstky z naší zahrádky 1Výpěstky z naší zahrádky 1Výpěstky z naší zahrádky 1Výpěstky z naší zahrádky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací