Výlet na kozí farmu do Šošůvky

12. 10. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

3. října jela první skupina dětí ze tříd Včelek a Berušek. Ani deštivé počasí nám nemohlo pokazit náladu, protože na nás čekal s příjemným uvítáním farmář pan Sedlák, který dětem vyprávěl o životě na farmě, chovu koz, zpracování mléka a ochotně odpovídal na jejich zvídavé otázky. Děti také  ochutnaly výrobky z kozího mléka - Janíček. To ocenily i pracovnice naší kuchyně, které se snaží pro děti vařit podle zásad zdravé výživy. 
Dalším 3 skupinám dětí, které farmu navštívily, již počasí přálo. Měly tak možnost vyjít s kozami a kůzlaty na pastvu.
O tom, jak se dětem na farmě líbilo, se rodiče mohli přesvědčit množstvím výrobků a obrázků na nástěnkách v MŠ.
A co dodat na závěr? Přímý kontakt se zvířaty, setkání s příjemnými lidmi a pobyt na čerstvém vzduchu a k tomu ještě něco dobrého na zub, to je to, co je pro děti dnešní generace to nejlepší. 
 
Napsaly p. uč. ze třídy Včelek

Výlet na kozí farmu do Šošůvky 1Výlet na kozí farmu do Šošůvky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací