Výlet na farmu

4. 6. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace - pracoviště MŠ Dvořákova 11

Kde se bere mléko? Jak chutná čerstvé mléko? Co se z něj vyrábí a jak se to dělá? Jakou mají zvířátka srst?

Výlet na farmu 1Výlet na farmu 1Výlet na farmu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací