Výlet na farmu

12. 6. 2018
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace - pracoviště MŠ Dvořákova 11

Jako dopravní prostředej jsme volili vlak. 

Na farmě nás čekalo domácí pohoštění a spousta příběhů o chovaných zvířatech.

Výlet na farmu 1Výlet na farmu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací