Výlet na Dvorský kozí statek

7. 7. 2017
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

V červnu jsme autobusem zavítaly spolu s dětmi do Olešenky, kde se nachází rodinný statek „Kozí dvorek“. Děti měly možnost vidět kozy na vlastní oči při pastvě. Prohlédly si kozí chlévy a přiměřeně věku se dozvěděly zajímavé informace o jejich chovu, např. čím se živí, jak se o kozy starat a jaké produkty se z nich zpracovávají.

Své vědomosti si pak děti ověřily krátkým kvízem, který si chovatelka, která nás provázela, připravila. Využili jsme možnosti si jejich kozí produkty zakoupit a ochutnat.

Děti odjížděly plné zážitků a nových zkušeností. Rodině Dvorských děkujeme za krásný den na jejich Kozím dvorku.

Výlet na Dvorský kozí statek 1Výlet na Dvorský kozí statek 1Výlet na Dvorský kozí statek 1Výlet na Dvorský kozí statek 1Výlet na Dvorský kozí statek 1Výlet na Dvorský kozí statek 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací