Výlet do přírody

25. 6. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Jedno známé heslo praví "Sportem ku zdraví", tak jsme nelenili a na Den dětí jsme vyrazili na turistickou vycházku. Rusava leží v Podhostýnských vrších, všude kolem je krásná zalesněná krajina, čerstvý vzduch a na nejedné louce se pasou stáda krav. Po cestě jsme měli občerstvovací zastávku na zahradě jedné naší žačky, kde jsme mohli tento dobytek spatřit zblízka dokonce i s jejich mláďaty. Kromě telátek jsme si mohli pohladit i krásného koně.

Výlet do přírody 1Výlet do přírody 1Výlet do přírody 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací