Výlet do Licibořic

27. 5. 2019
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Připravený program dětem slibuje setkání se všemi tradičními domácími zvířátky na ekologickém dvorečku. Mají se dozvědět, jaký užitek nám zvířata přinášejí, ochutnají kravský sýr. Na chvíli se z nich stanou velcí hospodáři a pomůžou nanosit trávu, seno nebo slámu, napumpují vodu, připraví krmení. Navštíví minimuzeum, aby zjistily, jak vypadal život lidí dříve na statku a řadu exponátů si i vyzkouší. V Dědečkově obůrce si děti prohlédnou koňské stáje, zaběhají si závody a vyzkoušejí koňská sedla. Zblízka uvidí koně, divočáky, daňky, muflony i bažanty. Překvapivě tu objeví i pštrosa nebo papoušky, pávy a lamy.

 Na výlet se moc těšíme a určitě se podělíme o své zážitky.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací