Vůně jarních květin

28. 3. 2019
Mateřská škola Duběnka

Venku se objevují další a další barevné květy. Předškoláci z Jeřabinek ty květy dokonce vytvořily z víček a následně přiřazovali správné kartičky. Poznali je všechny!

Vůně jarních květin 1Vůně jarních květin 1Vůně jarních květin 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací