Vůně bylinkové zahrádky

3. 9. 2018
Duběnka

Na školní zahradě jsme za pomoci školníka vytvořili pyramidový záhonek, na kterém pěstují všechny třídy bylinky a sezónní zeleninu. Například v loňském školním roce se nám podařilo sklidit krásnou úrodu ředkviček, ze kterých jsme s dětmi vyrobili výbornou pomazánku.
Záhonek a činnosti s ním související jsme již začlenili i do ŠVP školky podle kterého pracují všechny třídy. V budoucích letech chceme vystavět další záhonky, abychom v sézóně mohli vyrábět pomazánky a jiné dobroty výhradně z vlastní zeleniny.

Vůně bylinkové zahrádky 1Vůně bylinkové zahrádky 1