Vůně bylinkové zahrádky

3. 9. 2018
Mateřská škola Duběnka

Na školní zahradě jsme za pomoci školníka vytvořili pyramidový záhonek, na kterém pěstují všechny třídy bylinky a sezónní zeleninu. Například v loňském školním roce se nám podařilo sklidit krásnou úrodu ředkviček, ze kterých jsme s dětmi vyrobili výbornou pomazánku.
Záhonek a činnosti s ním související jsme již začlenili i do ŠVP školky podle kterého pracují všechny třídy. V budoucích letech chceme vystavět další záhonky, abychom v sézóně mohli vyrábět pomazánky a jiné dobroty výhradně z vlastní zeleniny.

Vůně bylinkové zahrádky 1Vůně bylinkové zahrádky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací