Vstávej semínko, holala!!!!!!!!

22. 5. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

Záhony jsme připravili a bylo třeba je osázet. Všeho se zhostily naše děti. Vyhloubit rýhu nebo důlek a už jen čekat. Myslíte, že to stačí? Kdepak! Naše děti na to už přišly. V období sucha bylo třeba začít pořádně zalévat a zalévat a zalévat. A pak se to stalo! Po prvním lístečku přibyly další a nebyly všechny stejné! Jaké zjištění, že hrášek není to co ředkvička a ředkvička zas není stejná jako mrkev. A po práci zasloužené "koláče" v podobě plodů naší zahrádky. Už se těšíme, až se nám začervenají i jahůdky nebo rajčata. A letos jsme zkusili na naší zahradě vysadit i ovocné keře angreštu a rybízu. Ale to musíme být trpěliví a naučit se, že všechno není hned!

Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací