Vstávej semínko, holala!!!!!!!!

22. 5. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

Záhony jsme připravili a bylo třeba je osázet. Všeho se zhostily naše děti. Vyhloubit rýhu nebo důlek a už jen čekat. Myslíte, že to stačí? Kdepak! Naše děti na to už přišly. V období sucha bylo třeba začít pořádně zalévat a zalévat a zalévat. A pak se to stalo! Po prvním lístečku přibyly další a nebyly všechny stejné! Jaké zjištění, že hrášek není to co ředkvička a ředkvička zas není stejná jako mrkev. A po práci zasloužené "koláče" v podobě plodů naší zahrádky. Už se těšíme, až se nám začervenají i jahůdky nebo rajčata. A letos jsme zkusili na naší zahradě vysadit i ovocné keře angreštu a rybízu. Ale to musíme být trpěliví a naučit se, že všechno není hned!

Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1Vstávej semínko, holala!!!!!!!! 1