Voda a sucho

17. 10. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Základem projektu s názvem Voda a sucho byla karetní hra na toto téma. Děti se pod vedením svého učitele zamýšlely nad jednotlivými tématy uvedenými na herních kartách a získaly k jednotlivým otázkám také odpovědi. Součástí projektu byl také vzdělávací film a práce s dalšími didaktickými pomůckami, které se vhodně pojily k tématu.

Voda a sucho 1Voda a sucho 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací